مشاوره حقوقی در تهران,وکیل پایه یک دادگستری,

وکیل دیوان عدالت اداری

وکیل دیوان عدالت اداری کیست و چه تخصص هایی دارد؟ هنگامی که تصمیم به طرح دعوا در دیوان عدالت اداری داریم، یک وکیل متخصص در این زمینه از دعاوی چگونه می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم حقوق تضییع شده خود را استیفاء نماییم؟ دیوان عدالت اداری صلاحیت رسیدگی به کدام دعاوی را دارد؟

در این مقاله سعی داریم ضمن توضیحی که در مورد دیوان عدالت خدمتتان ارائه می دهیم، شما را با صلاحیت ها و حدود اختیارات دیوان و تخصص وکیل دیوان عدالت اداری آشنا نماییم. با ما همراه باشید تا در این رابطه، موضوعات مختلف و مهم را با یکدیگر بررسی نماییم.

وکیل دیوان عدالت اداری در زمینه طرح دعوای مربوط به تخلفات و تظلمات دستگاه های اداری و حکومتی نسبت به مردم در دیوان دارای تخصص و تجربه است و در زمینه دعاوی و پرونده هایی که رسیدگی به آن ها در صلاحیت دیوان است، دارای تجارب ارزشمندی است.

قوانین مربوط به دیوان عدالت اداری از یک سو و رویه مرسوم و بعضاً مختلفی که در شعب گوناگون دیوان عدالت اداری وجود دارد از سویی دیگر جزء مهمترین دلایلی است که در انتخاب بهترین وکیل دیوان عدالت اداری تاثیر گذار است.

وکیلی که در طول سال در پرونده های متعدد و با موضوعات مختلف در دیوان عدالت اداری وکالت می نماید و با قوانین مربوطه و همچنین رویه مرسوم دیوان عدالت آشنایی کامل دارد، طبیعتاً تاثیر مثبت بسیار زیادی در موفقیت پرونده های مربوطه دارد.

انواع وکیل چیست؟

 1. وکیل ملکی
 2. وکیل کیفری
 3. وکیل شهرداری
 4. وکیل دیوان عدالت اداری
 5. وکیل وصول مطالبات
 6. وکیل حقوق بین الملل
 7. وکیل تجاری
 8. وکیل بانکی
 9. وکیل ثبتی
 10. وکیل ثبت احوال
 11. وکیل جرایم رایانه ای
 12. وکیل دادگاه انقلاب
 13. وکیل دادسرا دادگاه ویژه روحانیت
 14. وکیل دادسرا دادگاه نظامی
 15. وکیل دیه
 16. وکیل اراضی
 17. وکیل گمرکی
 18. وکیل ارث
 19. وکیل بیمه
 20. وکیل تصادف
 21. وکیل دعاوی کار، کارگر و کارفرما
 22. وکیل قرارداد
 23. وکیل داوری
 24. وکیل مالکیت فکری
 25. وکیل مواد مخدر
 26. وکیل پزشکی
 27. وکیل مالیاتی
 28. وکیل جرایم مالی و اقتصادی
 29. وکیل مهاجرت
 30. وکیل دعاوی نفت و گاز
 31. وکیل دعاوی پیمانکاری

دیوان عدالت اداری در جهت اجرای اصل یکصد و هفتاد و سوم قانون اساسی و برای رسیدگی به شکایات، تظلمات و اعتراضات مردم نسبت به ماموران، واحدها و آیین نامه های دولتی خلاف قانون یا شرع یا خارج از حدود اختیارات مقام تصویب کننده، تشکیل شده است و زیر نظر رئیس قوه قضاییه فعالیت می کند.

۱- رسیدگی به شکایات و تظلمات و اعتراضات اشخاص حقیقی یا حقوقی از:

الف- تصمیمات و اقدامات واحدهای دولتی اعم از وزارتخانه اعم از وزارتخانه ها و سازمانها و موسسات و شرکت های دولتی و شهرداری ها و سازمان تامین اجتماعی و تشکیلات و نهادهای انقلابی و موسسات وابسته به آنها

ب- تصمیمات و اقدامات ماموران واحدهای مذکور در بند الف در امور راجع به وظایف آنها

۲- رسیدگی به اعتراضات و شکایات از آراء و تصمیمات قطعی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری و کمیسیون هایی مانند کمیسیون های مالیاتی، هیات حل اختلاف کارگر و کارفرما، کمیسیون موضوع ماده (۱۰۰) قانون شهرداری ها منحصرا از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالفت با آنها

۳- رسیدگی به شکایات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر مستخدمان واحدها و موسسات مذکور در بند (۱) و مستخدمان موسساتی که شمول این قانون نسبت به آنها محتاج ذکر نام است اعم از لشکری و کشوری از حیث تضییع حقوق استخدامی

تبصره ۱- تعیین میزان خسارت وارده از ناحیه موسسات و اشخاص مذکور در بندهای (۱) و (۲) این ماده پس از صدور رای در دیوان بر وقوع تخلف با دادگاه عمومی است

تبصره ۲- تصمیمات و آراء دادگاه ها و سایر مراجع قضائی دادگستری و نظامی قضات دادگستری و نیروهای مسلح قابل شکایت در دیوان عدالت اداری نمی باشد

همانطور که در مشاهده نمودید، چنانچه دیوان عدالت اداری رای به تخلف موسسات و اشخاص نامبرده در بند های (۱) و (۲) ماده ۱۰ بدهد و تخلف ایشان را احراز کند، تعیین میزان خسارتی که از این تخلف به شخص شاکی وارد شده است، با دادگاه عمومی است و بنابراین تعیین میزان خسارت در صلاحیت دیوان نیست.

در پایان لازم به ذکر است چنانچه در ارتباط با دعاوی در صلاحیت دیوان عدالت اداری و مراجع اداری نیاز به راهنمایی و مشاوره با وکیل دیوان عدالت اداری خبره و با تجربه دارید، می توانید ضمن تماس با موسسه حقوقی مشهور از خدمات تخصصی وکلای باتجربه و متخصص موسسه بهره مند گردید.

الف: راهنمای طرح داد خواست در دیوان عدالت اداری(براساس قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری):

برگ داد خواست:

۱-۱)بر اساس ماده ۱۶ قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری، رسیدگی در شعب دیوان مستلزم تقدیم داد خواست می باشد که باید به زبان فارسی بر روی برگه های مخصوص چاپی تنظیم شود. تهیه برگ دادخواست مخصوص دیوان از طریق دفاتر پستی سراسر کشور یا دانلود از پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی دیوان میسر است.

۲- درج مشخصات شاکی بر روی برگ دادخواست:

۲-۱) اشخاص حقیقی: نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، کدملی، شغل، تابعیت واقامتگاه (آدرس پستی شامل: نام استان-نام شهر-میدان-خیابان-کوچه-شماره پلاک و کد پستی؛ شماره پلاک باید به صورت صحیح درج گردد به طوریکه اعداد(۲و۳)و یا (۰ و۵) و(۶و ۴) با یکدیگر اشتباه نشوند.

شاکی می تواند علاوه بر نشانی پستی، نشانی پست الکترونیکی یا شماره تلفن همراه یا نمابر خود را درج نماید.

۲-۲) اشخاص حقوقی: نام شرکت، شماره ثبت، نشانی اقامتگاه اصلی، شماره تماس و کد ملی دارندگان حق امضاء اوراق و اسناد تعهد آور (طبق آگهی آخرین تغییرات در روزنامه رسمی)

۲-۳) نام ونام خانوادگی و اقامتگاه وکیل یا قائم مقام یا نماینده قانونی شاکی، در صورت تقدیم دادخواست توسط آنان.

۳-درج مشخصات طرف شکایت برروی برگ دادخواست:

۳-۱) نام کامل دستگاه طرف شکایت (دستگاه های موضوع ماده ۱۰ قانون دیوان عدالت اداری).

۳-۲) نام و نام خانوادگی، سمت و نشانی دقیق محل خدمت مأمور دولت (در صورت امکان).

۴- درج موضوع شکایت وخواسته برروی برگ دادخواست:

موضوع شکایت و خواسته می بایست صریح و منجز باشد. حتی الامکان از طرح خواسته های متعدد در ضمن یک دادخواست که با یکدیگر ارتباط ندارند خودداری شود.

۵- درج شرح و متن شکایت برروی برگ دادخواست:

۵-۱)از نوشتن متن های طولانی اجتناب شود و مطالب به صورت خلاصه، بدون ابهام و عاری از خط خوردگی و غلط املایی باشد و پس از حروف چینی(تایپ) ابتدا تصحیح و سپس به دیوان ارائه شود.

۵-۲) امضاءیا اثر انگشت شاکی یاوکیل یا قائم مقام یا نماینده قانونی وی یا امضاء و مهر شخص حقوقی ذیل دادخواست باشد.

۶- ارائه مدارک ودلایل مورد استناد:

۶- ۱)دادخواست و کلیه مدارک و ضمائم پیوستی باید به تعداد طرف شکایت بعلاوه یک نسخه باشد.

تذکر: کلیه مدارک و ضمائم قبل ازتحویل به دیوان به صورت حضوری و غیر حضوری، تفکیک و هر دسته پیوست یک برگ دادخواست گردد.

۶-۲)برابر ماده ۲۰ قانون، رونوشت یا تصویر خوانا و گواهی شده اسناد و مدارک مورد استناد می بایست پیوست داد خواست شود و تصویر مدارک باید به وسیله دبیر خانه یا دفاتر شعب دیوان یا دفاتر اداری مستقر در مراکز استانها و یا دفاتر داد گاههای عمومی دفاتر اسناد رسمی یا وکیل شاکی یا واحد های دولتی و عمومی تصدیق شود

- در صورتی که مدارک در خارج از کشور تهیه شده باشد مطابقت آن با اصل باید در دفتر سفارتخانه یا کنسولگری یا دفتر نمایندگی ایران گواهی شود.

- در صورتی که تصدیق مدارک از سوی شاکی ممکن نباشد یا شاکی نتواند تصویری از آنها را ارایه نماید ذیل داد خواست ذکر نماید تا برابر تبصره ۲ ماده فوق اقدام گردد.

۶-۳) تصویر شناسنامه وکارت ملی

۶-۴) ارائه آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی منضم به آخرین تغییرات آن برای شرکت ها، پروانه تولیدی معتبر برای کارگاه ها و پروانه کسب معتبر برای کسبه الزامی است.

۶-۵ )درصورت عدم درج آگهی ثبت در روزنامه رسمی ارائه اساسنامه برای موسسات و نهادهای خصوصی الزامی است.

۶-۶)هرگاه دادخواست توسط وکیل یا قائم مقام یا نماینده قانونی شاکی تقدیم شده باشد باید تصویر مصدق مثبت سمت دادخواست دهنده نیز ضمیمه گردد.

۶-۷) شاکی می تواند به وکلای پایه یک دادگستری وکالت بدهد. در این صورت لازم است در وکالتنامه رسمی تنظیمی، حدود اختیارات وکیل، زمان و مدت وکالت، موضوع وکالت مبنی بر طرح شکایت در دیوان عدالت اداری ، پیگیری آن و نیز وکالت در پس گرفتن شکایت یا انصراف از شکایت به صراحت درج شده باشد.

- کارآموزان وکالت با معرفی وکیل سرپرست(پایه یک دادگستری) می توانند در دیوان وکالت نمایند.

۷-پرداخت هزینه دادرسی

۷-۱) الصاق صدو پنجاه هزار(۱۵۰۰۰۰) ریال تمبر دادگستری بر روی صفحه اول داد خواست اصلی در مرحله بدوی و سیصد هزار (۳۰۰۰۰۰) ریال بر روی داد خواست تجدید نظر خواهی ونیز دادخواست اعاده دادرسی الزامی است.

۷-۲) هزینه تصدیق هر یک از مدارک و اوراق پیوستی ده هزار(۱۰۰۰۰) ریال تمبر داد گستری بوده که بایستی بر روی آنها الصاق گردد.

۸- رعایت مهلت تقدیم داد خواست:

۸-۱)مهلت تقدیم دادخواست راجع به آرا و تصمیمات قطعی مراجع اداری برای اشخاص داخل کشور سه ماه و برای افراد مقیم خارج کشور ۶ ماه از تاریخ ابلاغ رأی یا تصمیم قطعی مرجع مربوط مطابق قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی است. مراجع مزبور مکلفند دررأی یاتصمیم خودتصریح نمایند که رأی یا تصمیم آنها ظرف مدت مزبور در دیوان قابل اعتراض است .

۸-۲)در مواردی که ابلاغ واقعی نبوده و ذینفع ادعای عدم اطلاع از آنرا بنماید شعبه دیوان در ابتدا به موضوع ابلاغ رسیدگی و در مواردیکه به موجب قانون سابق اشخاصی قبلا حق شکایت در مهلت بیشتری را داشته اند مهلت مذکور ملاک محاسبه است.

۹-تحویل دادخواست:

۹-۱) پس از تنظیم دادخواست برگ دادخواست، وضمایم می بایست از طریق پست سفارشی به دبیر خانه دیوان یا دفاتر نمایندگی دیوان مستقر در دادگستری مراکز استانها تحویل شود.

۹-۲)تاریخ ثبت داد خواست در دبیر خانه دیوان یا دفاترنمایندگی مستقر در مراکز استان ها در صورت مراجعه حضوری یا تاریخ تسلیم آن به پست سفارشی در صورت ارسال از طریق پست ،تاریخ تقدیم داد خواست محسوب خواهد شد.

۹-۳) در صورت مراجعه به دبیر خانه مرکزی دیوان در تهران( به نشانی:بزرگراه ستاری شمال، خیابان مخبری، نبش ایران زمین ) یا دفاترنمایندگی دیوان واقع در دادگستری مراکز استانها رسیدی شامل: شماره رهگیری ۱۶رقمی ، تاریخ تقدیم داد خواست و نیز شماره رمز به شما ارائه می شود .

۹-۴) پس از تعیین شعبه، "شماره پرونده ۱۶ رقمی" و "شعبه رسیدگی کننده" از طریق پیامک به شماره همراه درج شده در برگ دادخواست ارسال می شود که با توجه به غیرحضوری بودن رسیدگی در دیوان نگهداری از رسید و پیامک مشخصات پرونده تقدیمی به منظور پیگیری روند پرونده از طریق تلفن گویا (به شماره ۵۱۲۰۰) یا پایگاه اطلاع رسانی دیوان ضروری می باشد.

۹-۵)در صورت تقدیم داد خواست به صورت پستی،می توانید با شماره ۵۱۲۰۰ تماس حاصل نموده یا با ارسال پیامک به ۵۰۰۰۲۹ از شماره ۱۶ رقمی و رمز پرونده خود مطلع شوید.

۱۰-درخواست صدور دستور موقت:

۱۰-۱) چنانچه شاکی ضمن طرح شکایت خود یا پس از آن مدعی شود که اجرای اقدامات یا تصمیمات یا آراء قطعی یا خودداری از انجام وظیفه توسط اشخاص سبب ورود خسارتی می گردد که جبران آن غیرممکن یا متعسر است، می تواند تقاضای صدور دستور موقت نماید.

۱۰-۲) چنانچه تقاضای صدور دستور موقت پس از طرح شکایت اصلی صورت گیرد باید تا قبل از ختم رسیدگی، به دیوان ارائه شود این درخواست مستلزم پرداخت هزینه دادرسی نیست .

۱۱-به سوال صدر داد خواست "آیا تا کنون سابقه طرح شکایت در دیوان عدالت اداری را داشته اید؟ "صادقانه پاسخ دهید.

ب:مدارک لازم جهت طرح دادخواست در دیوان بر اساس اهم دستگاه های اجرایی طرف شکایت:

۱-مدارک لازم جهت ارائه دادخواست به طرفیت شهرداری ها:

۱-۱)تصویر آراء کمیسیون ماده صد (بدوی و تجدیدنظر) یا آراء صادره از سایر کمیسیون های شهرداری نظیر کمیسیون ماده ۷۷

۱-۲) گواهی قطعیت رای در مورد رای کمیسیون بدوی ماده صد در صورتی که به آن اعتراض نشده باشد.

۱- ۳)تصویر مصدق تمام صفحات سند مالکیت (نقل و انتقالات سند)

۱- ۴)تصویر کلیه صفحات پروانه ساختمان.

۲)مدارک لازم جهت ارائه دادخواست به طرفیت آموزش و پرورش:

۲-۱)موضوع خواسته هزینه سفر: تصویراحکام کارگزینی مربوط به نقل و انتقال شاکی(حکم کارگزینی مبدا ومقصد).

۲-۲) موضوع اخراج از محل خدمت : تصویرحکم اخراج به انضمام ابلاغیه رای، تصویر حکم کارگزینی، تصویر رأی قطعی بدوی یا تجدیدنظر صادره از هیأت رسیدگی به تخلفات اداری.

۲-۳) موضوع خواسته تبدیل وضعیت استخدامی: تصویرآخرین حکم کارگزینی، گواهی میزان ساعات تدریس در هفته به تفکیک سال، از ابتدای خدمت تا تاریخ جاری.

تذکر: کارکنان غیر ستادی وزارت آموزش و پرورش، می بایست طرف شکایت خود را اداره کل استان محل خدمت یا استانی که آزمون استخدامی بر گزار نموده است قرار دهند.

۳)مدارک لازم جهت ارائه دادخواست به طرفیت اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی:

۳-۱) تصویر آراء هیات های تشخیص وحل اختلاف

۳-۲) در صورتی که آراء هیات های تشخیص و حل اختلاف علیه شرکت، کارگاه تولیدی یا کسبه صادر شده باشد، ارائه روزنامه رسمی منضم به آخرین تغییرات برای شرکت ها، پروانه اشتغال یا تولیدی معتبر برای کارگاه ها و پروانه کسب معتبر برای کسبه الزامی است.

۳-۳) در صورتی که رای هیات تشخیص به علت عدم اعتراض قطعی شده باشد ارائه گواهی قطعیت رای مذکور الزامی است.

۴)مدارک لازم جهت ارائه دادخواست به طرفیت سازمان تامین اجتماعی:

۴-۱) موضوع خواسته سنوات بازنشستگی: تصویرحکم بازنشستگی، مدارک پرداخت حق بیمه ، تصویر صفحه اول دفترچه بیمه

۴-۲) موضوع خواسته احتساب سنوات خدمتی: گواهی اشتغال تمام وقت دولتی، تصویر حکم بازنشستگی(در صورت بازنشستگی)، مدارک پرداخت حق بیمه، تصویر صفحه اول دفترچه بیمه

۴-۳) موضوع خواسته احتساب حق بیمه : رای صادره از هیأت تشخیص یا حل اختلاف اداره کار، در صورتی که شاکی در شرکت های خصوصی شاغل بوده است، حکم کارگزینی در صورتی که شاکی مستخدم دولت باشد،مدارک پرداخت حق بیمه

۴-۴) موضوع خواسته مستمری از کارافتادگی: تصویر آراء کمیسیون های پزشکی (بدوی و تجدیدنظر)، مدارک پرداخت حق بیمه ، مدارک کارگزینی

۴-۵) موضوع خواسته برقراری مستمری توسط وراث: گواهی انحصار وراثت، مدارک پرداخت حق بیمه توسط متوفی

۴-۶) موضوع خواسته برقراری مستمری قطع شده وراث : مدارک پرداخت حق بیمه،ارائه فیش حقوقی قبل از قطع مستمری ، گواهی انحصار وراثت

۵) مدارک لازم جهت ارائه دادخواست به طرفیت دستگاه های نظامی و انتظامی:

۵-۱) موضوع خواسته احتساب سابقه در مشاغل سخت و زیان آور: حکم کارگزینی که در آن شغل یا تخصص شاکی قید شده باشد- مستندات استحقاق شاکی

۵-۲) موضوع خواسته پرداخت فوق العاده حق اشعه: تصویر حکم کارگزینی که در آن شغل یا تخصص شاکی قید شده باشد ، مستندات استحقاق شاکی

۵-۳) موضوع خواسته اعتراض به آراء کمیسیون های اداری: تصویر آرای قطعی بدوی وتجدیدنظر، تصویر حکم کارگزینی که در آن رای کمیسیون مربوطه قید شده باشد، سایر مستندات

۵-۴) موضوع خواسته اعاده به خدمت: مدارک مربوط به علت قطع رابطه استخدامی ، سایر مستندات

پ)مدارک لازم جهت ارائه دادخواست بر اساس مهمترین موضوعات مورد شکایت

۱-اعتراض به آراء هیأت های رسیدگی به تخلفات اداری: تصویر مصدق رای قطعی بدوی و تجدیدنظر،مدارک استخدامی(احکام کارگزینی)

۲- اعتراض به آرای به سازمان تعزیرات حکومتی: تصویر آراء بدوی و تجدیدنظر

۳- درخواست تبدیل وضعیت استخدامی: تصویرحکم کارگزینی، سایر مستندات مربوطه

۴- اعتراض به آراء هیات های گزینش: تصویرآراء بدوی و تجدیدنظر

۵- اعتراض به عدم پذیرش قبول شدگان در آزمون استخدامی دستگاههای دولتی: آگهی آزمون استخدامی،مدارک شرکت در آزمون – مدارک قبولی در آزمون

۶- موضوعات مربوط به سازمان بازنشستگی کشوری: تصویر حکم بازنشستگی ، سایر مستندات

۷- اعتراض به اخراج از محل خدمت : مدارک استخدامی ، حکم اخراج یا ابلاغیه حکم

۸-موضوعات مرتبط با مشاغل سخت وزیان آور: مدارک استخدامی ،تصویر حکم اخراج یا ابلاغیه حکم

۹-درخواست فوق العاده حق اشعه: مدارک استخدامی، تصویر حکم اخراج یا ابلاغیه حکم ، تصویرحکم کارگزینی

۱۰-اعتراض به آرای کمیسیون های اداری: مدارک استخدامی،تصویرحکم اخراج یا ابلاغیه حکم ،تصویرحکم کارگزینی

۱۱-درخواست اعاده به خدمت: مدارک استخدامی ،تصویر حکم اخراج یا ابلاغیه حکم ، تصویرحکم کارگزینی

۱۲- موضوعات مربوط به گمرک: اظهار نامه، ضمانت نامه بانکی ،سایر مدارک و مستندات

۱۳- اعتراض به رای کمیسیون تبصره ۲ بند ۳ ماده ۹۹ قانون شهرداری مستقر در استانداریها: تصویر رای کمیسیون ، سایر مستندات

۱۴- اعتراض به اقدامات سازمان سنجش آموزش کشور: آگهی آزمون، مدارک شرکت در آزمون وقبولی در آن، سایرمستندات

۱۵- اعتراض به آراء کمیسیونهای مالیاتی: تصویر آرای قطعی بدوی و تجدیدنظر ، سایر مستندات

۱۶- اعتراض به آراء کمیسیون نظارت وهیئت عالی نظارت اصناف: تصویر آرای صادره، مدارک مربوط به عضویت ، سایر مستندات

۱۷- اعتراض به تصمیمات کمیسیون تغییر کاربری اراضی در طرح هادی روستایی مصوب سال ۱۳۷۱: مصوبه کمیسیون ، تصویر مصدق اسناد مالکیت ، سایر مستندات

۱۸- اعتراض به نظر کمیسیون موضوع قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها در خارج از محدوده قانونی شهر و شهرک ها: تصویر رای کمیسیون، تصویر مصدق مدارک مالکیت ، سایر مستندات

۱۹- اعتراض به رای کمیسیون رسیدگی به صدور پروانه حفر چاه و قنات و مسائل حریمی: تصویر رای کمیسیون ، تصویر مصدق مدارک مالکیت، سایر مستندات

۲۰- اعتراض به رای هیات های سه نفری موضوع مادتین ۱۹ و۲۰ قانون توزیع عادلانه آب: تصویر رای هیات سه نفری ، تصویر رای هیات پنج نفری ،تصویر مصدق اسناد مالکیت ، مستندات داشتن حقابه

۲۱- اعتراض به اعلام بستر و حریم رودخانه و نهر (طبیعی و سنتی) وسیل و مرداب و برکه طبیعی: آگهی مربوط ،رای کمیسیون ماده ۴ آئین نامه ، تصویر مصدق مدارک مالکیت ،سایر مستندات

۲۲- اعتراض به آراء کمیته فنی موضوع «آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی»: تصویر رای کمیته فنی ، پروانه دفتر خدماتی ،سایر مستندات

۲۳- اعتراض به نظر کمیسیون«درجه بندی و تغییر درجه تاسیسات ایرانگردی و جهانگردی»: تصویر مصدق رای کمیسیون، پروانه مهمان خانه یا مهمان سرا،سایر مستندات

۲۴- اعتراض به رای کمیسیون ماده ۱۶ رسیدگی به شکایات جانبازان: تصویر رای کمیسیون ، سایر مستندات

تذکر: در تمام موارد فوق علاوه بر مدارک و مستندات مذکور، رعایت شرایط عمومی جهت تشکیل پرونده ضروری است.

ت) راهنمای طرح داد خواست تجدید نظر خواهی از آرای شعب بدوی:

۱)کلیه آرا شعب بدوی دیوان به در خواست یکی از طرفین یا وکیل یا قایم مقام و یا نماینده قانونی آنها،قابل تجدید نظر خواهی در شعب تجدید نظر می باشد.

۲) اشخاص مقیم ایران می توانند ظرف ۲۰ روز و افراد مقیم خارج از ایران ظرف دو ماه از تاریخ ابلاغ با تقدیم داد خواست به دفتر شعبه صادر کننده رأی یا دبیر خانه مرکزی یا دفاتر نمایندگی دیوان مستقر در دادگستری مراکز استان ها،تجدید نظر خواهی نمایند.

۳)داد خواست تجدیدنظرخواهی باید روی برگه های چاپی مخصوص نوشته شود که در آن می بایست مشخصات و اقامتگاه تجدید نظرخواه ،شماره ،تاریخ رای تجدید نظر خواسته، شعبه صادر کننده رای تجدید نظر خواسته، تاریخ ابلاغ رأی ، دلایل و جهات تجدید نظر خواهی و سایر مواردی که درداد خواست بدوی لازم و ضروری است، رعایت و درج شود.

ج)راهنمای طرح داد خواست اعاده دادرسی:

۱)داد خواست اعاده دادرسی در خصوص احکام قطعی با رعایت" موارد مربوط به تنظیم داد خواست بدوی" با ذکر جهتی که موجب اعاده دادرسی شده است به دبیرخانه دیوان یا دفاتر نمایندگی دیوان مستقر در دادگستری مراکز استان ها تقدیم می گردد .

۲)هزینه دادخواست برابر هزینه تقدیم داد خواست به شعب تجدید نظر دیوان برابر دویست هزار ریال می باشد و طرح آن توسط شخص دیگری غیر از طرفین دعوی وکیل یا قایم مقام و یا نماینده قانونی آنان ممکن نیست .

۳)جهات اعاده دادرسی به شرح ذیل است:

۳-۱) حکم، خارج از موضوع شکایت صادر شده باشد.

۳-۲) حکم به میزان بیشتر از خواسته صادر شده باشد.

۳-۳) در مفاد حکم، تضاد وجود داشته باشد.

۳-۴) حکم صادر شده با حکم دیگری در خصوص همان دعوی و اصحاب آن، که قبلاً توسط همان شعبه یا شعبه دیگر صادر شده است، متعارض بوده بدون آن که سبب قانونی موجب این تعارض باشد.

۳-۵) حکم، مستند به اسنادی باشد که پس از صدور، جعلی بودن و یا عدم اعتبار آنها به موجب حکم مراجع صالح قانونی ثابت شده باشد.

۳-۶) پس از صدور حکم، اسناد و دلایلی به دست آید که دلیل حقانیت درخواست کننده اعاده دادرسی باشد و ثابت شود اسناد و دلایل یاد شده در جریان دادرسی در اختیار وی نبوده است.

۴)مهلت تقدیم داد خواست در مورد بندهای ۳-۱، ۳-۲و ۳-۳ ، بیست روز از تاریخ ابلاغ رأی شعبه و در مورد بندهای ۳-۴،۳-۵ و ۳-۶ ، بیست روز از زمان حصول سبب اعاده دادرسی می باشد

چ) شرایط جلب ثالث:

هرگاه شاکی ،جلب شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر ی غیر از طرف شکایت را به دادرسی لازم بداند می تواند به همراه داد خواست اولیه یا داد خواست جداگانه حداکثر ظرف سی روز پس از ثبت داد خواست اصلی ،تقاضای خود را تسلیم دبیر خانه دیوان نماید و طرف شکایت نیز می تواند ضمن پاسخ کتبی داد خواست خود را با موضوع فوق تقدیم نماید .

ح)شرایط ورود ثالث:

هرگاه شخص ثالثی در موضوع پرونده مطروحه در شعب دیوان برای خود حقی قایل باشد یا در محق شدن یکی از طرفین خود را ذینفع بداند می تواند با تقدیم داد خواست به دبیر خانه و یا رعایت اصول دادرسی دیوان وارد دعوی شود.

خ)اعتراض ثالث:

آرا شعب دیوان که بدون دخالت فرد ثالث ذینفع صادر شده باشد در صورتیکه به حقوق شخص ثالث خلل وارد شود ظرف دو ماه از تاریخ اطلاع از حکم قابل اعتراض می باشد.


6/16/2021 1:58:01 PM::: Published Date
شعبه دفتر مشاوره حقوقی
دفتر وکالت اقدسیه مشاوره حقوقی اقدسیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امامزاده قاسم مشاوره حقوقی امامزاده قاسم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت باغ فردوس, مشاوره حقوقی باغ فردوس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت چیذر, مشاوره حقوقی چیذر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دارآباد, مشاوره حقوقی دارآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت وزراء, مشاوره حقوقی وزراء,وکیل پایه یک دادگستری,
تماس دفتر وکالت تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
خدمات دفتر وکالت ,وکیل پایه یک دادگستری,
درباره دفتر وکالت ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آریاشهر (صادقیه), مشاوره حقوقی آریاشهر (صادقیه),وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اختیاریه, مشاوره حقوقی اختیاریه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امامزاده حسن, مشاوره حقوقی امامزاده حسن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دیباجی, مشاوره حقوقی دیباجی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ستارخان, مشاوره حقوقی ستارخان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سید خندان, مشاوره حقوقی سید خندان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فرحزاد, مشاوره حقوقی فرحزاد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قلهک, مشاوره حقوقی قلهک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت میرداماد, مشاوره حقوقی میرداماد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مینای شمالی, مشاوره حقوقی مینای شمالی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت همایونشهر, مشاوره حقوقی همایونشهر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت 13 آبان, مشاوره حقوقی 13 آبان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت 16آذر, بابری 16آذر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت 17شهریور, مشاوره حقوقی 17شهریور,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آبشار, مشاوره حقوقی آبشار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آبک, مشاوره حقوقی آبک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آجودانیه, مشاوره حقوقی آجودانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آذربایجان, مشاوره حقوقی آذربایجان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آذری, مشاوره حقوقی آذری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آرارات, مشاوره حقوقی آرارات,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آرژانتین , مشاوره حقوقی آرژانتین ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آزاد شهر - پیکان شهر, مشاوره حقوقی آزاد شهر - پیک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آسمانها, مشاوره حقوقی آسمانها,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آشتیانی, مشاوره حقوقی آشتیانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آگاهی, مشاوره حقوقی آگاهی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آهنگ, مشاوره حقوقی آهنگ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت آهنگران, مشاوره حقوقی آهنگران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اباذر, مشاوره حقوقی اباذر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ابن بابویه, مشاوره حقوقی ابن بابویه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ابوذر, مشاوره حقوقی ابوذر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ابوسعید, مشاوره حقوقی ابوسعید,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتابک, مشاوره حقوقی اتابک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان امام علی, مشاوره حقوقی اتوبان امام علی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان بابایی, مشاوره حقوقی اتوبان بابایی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان باقری, مشاوره حقوقی اتوبان باقری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان تهران کرج, مشاوره حقوقی اتوبان تهران کرج,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان حکیم, مشاوره حقوقی اتوبان حکیم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان شیخ فضل اله نوری, مشاوره حقوقی اتوبان شیخ فضل اله نوری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان صدر, مشاوره حقوقی اتوبان صدر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان صیاد شیرازی, مشاوره حقوقی اتوبان صیاد شیرازی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان محلاتی, مشاوره حقوقی اتوبان محلاتی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان محمد علی جناح, مشاوره حقوقی اتوبان محمد علی جناح,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان نیایش, مشاوره حقوقی اتوبان نیایش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اتوبان یادگار امام, مشاوره حقوقی اتوبان یادگار امام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اجاره دار, مشاوره حقوقی اجاره دار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت احتشامیه, مشاوره حقوقی احتشامیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اراج, مشاوره حقوقی اراج,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ارامنه, مشاوره حقوقی ارامنه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ارگ, مشاوره حقوقی ارگ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ارم, مشاوره حقوقی ارم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ازگل, مشاوره حقوقی ازگل,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت استاد معین, مشاوره حقوقی استاد معین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت استخر, مشاوره حقوقی استخر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اسدآباد, مشاوره حقوقی اسدآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اسفندیاری و بستان, مشاوره حقوقی اسفندیاری و بستان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اسکندری, مشاوره حقوقی اسکندری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اسلام آباد - والفجر, مشاوره حقوقی اسلام آباد - وا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اسماعیل آباد, مشاوره حقوقی اسماعیل آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اشرفی اصفهانی, مشاوره حقوقی اشرفی اصفهانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت افراسیابی, مشاوره حقوقی افراسیابی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت افسریه, مشاوره حقوقی افسریه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت المهدی, مشاوره حقوقی المهدی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت الهیه (فرشته),مشاوره حقوقی الهیه (فرشته),وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امام حسین, مشاوره حقوقی امام حسین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امامت, مشاوره حقوقی امامت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امامزاده عبدالله, مشاوره حقوقی امامزاده عبدالله,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امامزاده عبداله, مشاوره حقوقی امامزاده عبداله,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امامزاده یحیی, مشاوره حقوقی امامزاده یحیی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امانیه, مشاوره حقوقی امانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امجدیه خاقانی, مشاوره حقوقی امجدیه خاقانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امجدیه, مشاوره حقوقی امجدیه ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امید - دژبان, مشاوره حقوقی امید - دژبان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امیرآباد, مشاوره حقوقی امیرآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امیربهادر, مشاوره حقوقی امیربهادر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امیریه, مشاوره حقوقی امیریه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت امین حضور, مشاوره حقوقی امین حضور,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت انبار نفت, مشاوره حقوقی انبار نفت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت انبارنفت, مشاوره حقوقی انبارنفت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اندرزگو, مشاوره حقوقی اندرزگو,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت انقلاب, مشاوره حقوقی انقلاب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اوقاف, مشاوره حقوقی اوقاف,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت اوین , مشاوره حقوقی اوین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ایران زمین, مشاوره حقوقی ایران زمین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ایران, مشاوره حقوقی ایران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ایرانشهر, مشاوره حقوقی ایرانشهر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ایوانک, مشاوره حقوقی ایوانک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت باروت کوبی, مشاوره حقوقی باروت کوبی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بازار, مشاوره حقوقی بازار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت باشگاه نفت, مشاوره حقوقی باشگاه نفت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت باغ فیض, مشاوره حقوقی باغ فیض,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت باکری, مشاوره حقوقی باکری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت برادران جوادیان, مشاوره حقوقی برادران جوادیان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بروجردی, مشاوره حقوقی بروجردی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بریانک, مشاوره حقوقی بریانک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بزرگراه فتح, مشاوره حقوقی بزرگراه فتح,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بلوار ارتش, مشاوره حقوقی بلوار ارتش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بلوار پروین, مشاوره حقوقی بلوار پروین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بلوار تعاون, مشاوره حقوقی بلوار تعاون,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بلوار فردوس, مشاوره حقوقی بلوار فردوس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بلوار کشاورز, مشاوره حقوقی بلوار کشاورز,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بلور سازی, مشاوره حقوقی بلور سازی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بنی هاشم, مشاوره حقوقی بنی هاشم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بوستان ولایت, مشاوره حقوقی بوستان ولایت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بوعلی, مشاوره حقوقی بوعلی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بولیوار, مشاوره حقوقی بولیوار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بهاران, مشاوره حقوقی بهاران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بهارستان, مشاوره حقوقی بهارستان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بهبودی, مشاوره حقوقی بهبودی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بهجت آباد, مشاوره حقوقی بهجت آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بهداشت, مشاوره حقوقی بهداشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت بهمنیار, مشاوره حقوقی بهمنیار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پارک لاله, مشاوره حقوقی پارک لاله,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پارک وی, مشاوره حقوقی پارک وی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پاستور, مشاوره حقوقی پاستور,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پاسداران, مشاوره حقوقی پاسداران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پاسدارگمنام, مشاوره حقوقی پاسدارگمنام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پامنار, مشاوره حقوقی پامنار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پانزده خرداد, مشاوره حقوقی پانزده خرداد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پردیسان, مشاوره حقوقی پردیسان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پرستار, مشاوره حقوقی پرستار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پلیس, مشاوره حقوقی پلیس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پونک, مشاوره حقوقی پونک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پیامبر, مشاوره حقوقی پیامبر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پیچ شمیران, مشاوره حقوقی پیچ شمیران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت پیروزی, مشاوره حقوقی پیروزی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تارمک, مشاوره حقوقی تارمک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تاکسیرانی, مشاوره حقوقی تاکسیرانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تجریش, مشاوره حقوقی تجریش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تختی, مشاوره حقوقی تختی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تسلیحات, مشاوره حقوقی تسلیحات,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تقی آباد, مشاوره حقوقی تقی آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت توانیر, مشاوره حقوقی توانیر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت توحید, مشاوره حقوقی توحید,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تهران نو, مشاوره حقوقی تهران نو,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تهران ویلا, مشاوره حقوقی ستارخان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تهرانپارس, مشاوره حقوقی تهرانپارس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تهرانسر, مشاوره حقوقی تهرانسر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت تیموری, مشاوره حقوقی تیموری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جابری, مشاوره حقوقی جابری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جردن, مشاوره حقوقی جردن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جشنواره, مشاوره حقوقی جشنواره,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جلال آل احمد, مشاوره حقوقی جلال آل احمد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جلفا, مشاوره حقوقی جلفا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جلیلی, مشاوره حقوقی جلیلی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جماران, مشاوره حقوقی جماران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جمال آباد, مشاوره حقوقی جمال آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جمال زاده, مشاوره حقوقی جمال زاده,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جمالزاده, مشاوره حقوقی جمالزاده,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جمهوری, مشاوره حقوقی جمهوری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جنت آباد, مشاوره حقوقی جنت آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جوادیه, مشاوره حقوقی جوادیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جوانمرد قصاب, مشاوره حقوقی جوانمرد قصاب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جوستان, مشاوره حقوقی جوستان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جی – شبیری, مشاوره حقوقی جی – شبیری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت جیحون, مشاوره حقوقی جیحون,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت چوب تراش, مشاوره حقوقی چوب تراش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت چهارصد دستگاه, مشاوره حقوقی چهارصد دستگاه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت چیتگر, مشاوره حقوقی چیتگر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حافظیه, مشاوره حقوقی حافظیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حسام الدین, مشاوره حقوقی حسام الدین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حسن آباد, مشاوره حقوقی حسن آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حسینی - فردوس, مشاوره حقوقی حسینی - فردوس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حشمت الدوله – جمالزاده, مشاوره حقوقی حشمت الدوله – جمالزاده,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حشمت الدوله, مشاوره حقوقی حشمت الدوله,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حشمتیه, مشاوره حقوقی حشمتیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حصاربوعلی, مشاوره حقوقی حصاربوعلی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حصارک, مشاوره حقوقی حصارک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حقانی , مشاوره حقوقی حقانی ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حکیمیه, مشاوره حقوقی حکیمیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت حمزه آباد, مشاوره حقوقی حمزه آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خاقانی, مشاوره حقوقی خاقانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خاک سفید, مشاوره حقوقی خاک سفید,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خانی آباد, مشاوره حقوقی خانی آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خاوران, مشاوره حقوقی خاوران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خراسان, مشاوره حقوقی خراسان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خرم رودی, مشاوره حقوقی خرم رودی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خرمشهر, مشاوره حقوقی خرمشهر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خزانه, مشاوره حقوقی خزانه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خلیج فارس, مشاوره حقوقی خلیج فارس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خواجه نصیر و حقوقی, مشاوره حقوقی خواجه نصیر و حقوقی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خواجه نظام شرقی, مشاوره حقوقی خواجه نظام شرقی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خواجه نظام غربی, مشاوره حقوقی خواجه نظام غربی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت خوش , مشاوره حقوقی خوش ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دامپزشکی, مشاوره حقوقی دامپزشکی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دانشگاه تهران, مشاوره حقوقی دانشگاه تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت داودیه, مشاوره حقوقی داودیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دبستان, مشاوره حقوقی دبستان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دخانیات, مشاوره حقوقی دخانیات,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت درب دوم, مشاوره حقوقی درب دوم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دربند, مشاوره حقوقی دربند,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت درختی, مشاوره حقوقی درختی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دردشت, مشاوره حقوقی دردشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت درکه, مشاوره حقوقی درکه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دروازه شمیران, مشاوره حقوقی دروازه شمیران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دروس, مشاوره حقوقی دروس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دریا, مشاوره حقوقی دریا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دریاچه چیتگر, مشاوره حقوقی دریاچه چیتگر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دزاشیب, مشاوره حقوقی دزاشیب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دژکام, مشاوره حقوقی دژکام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دکتر هوشیار, مشاوره حقوقی دکتر هوشیار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دلاوران, مشاوره حقوقی دلاوران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دولاب, مشاوره حقوقی دولاب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دولت آباد, مشاوره حقوقی دولت آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دولت, مشاوره حقوقی دولت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دولتخواه, مشاوره حقوقی دولتخواه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دهقان, مشاوره حقوقی دهقان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت دهکده المپیک, مشاوره حقوقی دهکده المپیک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت راه آهن, مشاوره حقوقی راه آهن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت رسالت, مشاوره حقوقی رسالت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت رستم آباد- فرمانیه, مشاوره حقوقی رستم آباد- فرمانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت رفتگر, مشاوره حقوقی رفتگر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت رودکی, مشاوره حقوقی رودکی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ری, مشاوره حقوقی ری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زاهد گیلانی, مشاوره حقوقی زاهد گیلانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زرتشت, مشاوره حقوقی زرتشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زرکش, مشاوره حقوقی زرکش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زرگنده, مشاوره حقوقی زرگنده,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زعفرانیه, مشاوره حقوقی زعفرانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زمزم, مشاوره حقوقی زمزم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زنجان جنوبی, مشاوره حقوقی زنجان جنوبی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زنجان, مشاوره حقوقی زنجان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زهتابی, مشاوره حقوقی زهتابی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زیبا دشت, مشاوره حقوقی زیبا دشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت زینبیه, مشاوره حقوقی زینبیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سازمان آب, مشاوره حقوقی سازمان آب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سازمان برنامه, مشاوره حقوقی سازمان برنامه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ساعی, مشاوره حقوقی ساعی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ساقدوش, مشاوره حقوقی ساقدوش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سبلان, مشاوره حقوقی سبلان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ستاری, مشاوره حقوقی ستاری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سر آسیب دولاب, مشاوره حقوقی سر آسیب دولاب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سرآسیاب مهرآباد, مشاوره حقوقی سرآسیاب مهرآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سرآسیاب, مشاوره حقوقی سرآسیاب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سراج, مشاوره حقوقی سراج,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سرباز, مشاوره حقوقی سرباز,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سرخه حصار, مشاوره حقوقی سرخه حصار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سردار جنگل, مشاوره حقوقی سردار جنگل,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سعادت آباد, مشاوره حقوقی سعادت آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سعدآباد, مشاوره حقوقی سعدآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سعدی, مشاوره حقوقی سعدی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سلسبیل جنوبی, مشاوره حقوقی سلسبیل جنوبی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سلیمانی - تیموری, مشاوره حقوقی سلیمانی - تیموری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سنایی, مشاوره حقوقی سنایی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سنگلج, مشاوره حقوقی سنگلج,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سولقان, مشاوره حقوقی سولقان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سوهانک, مشاوره حقوقی سوهانک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سهروردی باغ صبا, مشاوره حقوقی سهروردی باغ صبا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سی متری جی, مشاوره حقوقی سی متری جی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سینا, مشاوره حقوقی سینا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت سیندخت, مشاوره حقوقی سیندخت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شاد آباد, مشاوره حقوقی شاد آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شادمان, مشاوره حقوقی شادمان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شادمهر, مشاوره حقوقی شادمهر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شارق الف, مشاوره حقوقی شارق الف,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شارق, مشاوره حقوقی شارق ب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شاهین, مشاوره حقوقی شاهین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شبیری جی, مشاوره حقوقی شبیری جی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شریعتی, مشاوره حقوقی شریعتی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شکوفه, مشاوره حقوقی شکوفه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شکیب, مشاوره حقوقی شکیب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شمس آباد, مشاوره حقوقی شمس آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شمشیری, مشاوره حقوقی شمشیری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شمیران نو, مشاوره حقوقی شمیران نو,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شورا, مشاوره حقوقی شورا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهدا, مشاوره حقوقی شهدا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهر زیبا, مشاوره حقوقی شهر زیبا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرآرا, مشاوره حقوقی شهرآرا ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهران, مشاوره حقوقی شهران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک 22بهمن, مشاوره حقوقی شهرک 22بهمن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک آپادانا, مشاوره حقوقی شهرک آپادانا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک آزادی, مشاوره حقوقی شهرک آزادی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک آزمایش, مشاوره حقوقی شهرک آزمایش,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک استقلال, مشاوره حقوقی شهرک استقلال,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک اکباتان, مشاوره حقوقی شهرک اکباتان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک امام خمینی, مشاوره حقوقی شهرک امام خمینی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک اندیشه, مشاوره حقوقی شهرک اندیشه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک بعثت, مشاوره حقوقی شهرک بعثت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک پاسداران, مشاوره حقوقی شهرک پاسداران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک پرواز, مشاوره حقوقی شهرک پرواز,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک دانشگاه تهران, مشاوره حقوقی شهرک دانشگاه تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک دریا, مشاوره حقوقی شهرک دریا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک دژبان, مشاوره حقوقی شهرک دژبان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک راه آهن, مشاوره حقوقی شهرک راه آهن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک ژاندارمری, مشاوره حقوقی شهرک ژاندارمری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک شهردار, مشاوره حقوقی شهرک شهردار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک شهرداری, مشاوره حقوقی شهرک شهرداری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک شهید باقری, مشاوره حقوقی شهرک شهید باقری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک صنعتی شریف, مشاوره حقوقی شهرک صنعتی شریف,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک غرب, مشاوره حقوقی شهرک غرب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک غزالی, مشاوره حقوقی شهرک غزالی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک قدس, مشاوره حقوقی شهرک قدس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک گلستان, مشاوره حقوقی شهرک گلستان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک مخابرات, مشاوره حقوقی شهرک مخابرات,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک نفت, مشاوره حقوقی شهرک نفت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک والفجر, مشاوره حقوقی شهرک والفجر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک ولیعصر, مشاوره حقوقی شهرک ولیعصر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهرک یاس, مشاوره حقوقی شهرک یاس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهید اسدی, مشاوره حقوقی شهید اسدی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهید دستغیب, مشاوره حقوقی شهید دستغیب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهید رجایی, مشاوره حقوقی شهید رجایی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهید مدنی, مشاوره حقوقی شهید مدنی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهید هرندی, مشاوره حقوقی شهید هرندی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شهیدقندی- نیلوفر, مشاوره حقوقی شهیدقندی- نیلوفر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شیان , مشاوره حقوقی شیان ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شیخ بهایی, مشاوره حقوقی شیخ بهایی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شیخ صفی, مشاوره حقوقی شیخ صفی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شیخ هادی, مشاوره حقوقی شیخ هادی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شیراز, مشاوره حقوقی شیراز,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت شیوا, مشاوره حقوقی شیوا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت صاحب الزمان, مشاوره حقوقی صاحب الزمان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت صاحبقرانیه, مشاوره حقوقی صاحبقرانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت صادقیه, مشاوره حقوقی صادقیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت صد دستگاه , مشاوره حقوقی صد دستگاه ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت صفا, مشاوره حقوقی صفا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ضرابخانه, مشاوره حقوقی ضرابخانه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت طالقانی, مشاوره حقوقی طالقانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت طرشت, مشاوره حقوقی طرشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت طوس, مشاوره حقوقی طوس,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ظفر, مشاوره حقوقی ظفر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت عباس آباد, مشاوره حقوقی عباس آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت عباسی, مشاوره حقوقی عباسی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت عباسیه, مشاوره حقوقی عباسیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت علم و صنعت, مشاوره حقوقی علم و صنعت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت علی آباد, مشاوره حقوقی علی آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت غرب تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فاطمی, مشاوره حقوقی فاطمی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فتح - صنعتی, مشاوره حقوقی فتح - صنعتی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فدک, مشاوره حقوقی فدک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فرجام, مشاوره حقوقی فرجام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فردوسی, مشاوره حقوقی فردوسی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فرزانه, مشاوره حقوقی فرزانه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فرمانیه, مشاوره حقوقی فرمانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فرودگاه, مشاوره حقوقی فرودگاه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فروزش , مشاوره حقوقی فروزش ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فلاح, مشاوره حقوقی فلاح,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت فلسطین , مشاوره حقوقی فلسطین ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قاسم آباد, مشاوره حقوقی قاسم آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قاسم اباد , مشاوره حقوقی قاسم اباد ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قائم مقام - سنائی, مشاوره حقوقی قائم مقام - سنائی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قبا, مشاوره حقوقی قبا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قزل قلعه, مشاوره حقوقی قزل قلعه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قزوین, مشاوره حقوقی قزوین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قصر فیروزه, مشاوره حقوقی قصر فیروزه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قصرالدشت, مشاوره حقوقی قصرالدشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قلمستان , مشاوره حقوقی قلمستان ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قلهک, مشاوره حقوقی قلهک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قنات کوثر, مشاوره حقوقی قنات کوثر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قیام, مشاوره حقوقی قیام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت قیطریه, مشاوره حقوقی قیطریه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کاج, مشاوره حقوقی کاج,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کارگر شمالی, مشاوره حقوقی کارگر شمالی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کارون جنوبی, مشاوره حقوقی کارون جنوبی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کارون, مشاوره حقوقی کارون,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کاشان, مشاوره حقوقی کاشان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کاشانک, مشاوره حقوقی کاشانک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کاشانی, مشاوره حقوقی کاشانی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کاظم آباد, مشاوره حقوقی کاظم آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کامرانیه, مشاوره حقوقی کامرانیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کاوسیه, مشاوره حقوقی کاوسیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کردستان, مشاوره حقوقی کردستان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کرمان, مشاوره حقوقی کرمان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کریم خان, مشاوره حقوقی کریم خان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کریمخان, مشاوره حقوقی کریمخان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کشاورز غربی, مشاوره حقوقی کشاورز غربی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کلاهدوز , مشاوره حقوقی کلاهدوز ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کمیل, مشاوره حقوقی کمیل,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کن, مشاوره حقوقی کن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کوثر, مشاوره حقوقی کوثر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کوهسار, مشاوره حقوقی کوهسار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کوی ارم, مشاوره حقوقی کوی ارم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کوی بیمه, مشاوره حقوقی کوی بیمه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت کوی نصر, مشاوره حقوقی کوی نصر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گاندی, مشاوره حقوقی گاندی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گرگان, مشاوره حقوقی گرگان,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گلاب دره, مشاوره حقوقی گلاب دره,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گلابدره, مشاوره حقوقی گلابدره,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گلچین, مشاوره حقوقی گلچین,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گلستان غربی, مشاوره حقوقی گلستان غربی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گلها, مشاوره حقوقی گلها,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گمرک, مشاوره حقوقی گمرک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت گیشا, مشاوره حقوقی گیشا,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت لارک, مشاوره حقوقی لارک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت لاله زارنو, مشاوره حقوقی لاله زارنو,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت لشگر, مشاوره حقوقی لشگر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت لویزان, مشاوره حقوقی لویزان ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مالک اشتر, مشاوره حقوقی مالک اشتر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مجید آباد, مشاوره حقوقی مجید آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مجیدیه, مشاوره حقوقی مجیدیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت محمودیه, مشاوره حقوقی محمودیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مخصوص, مشاوره حقوقی مخصوص,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مدائن, مشاوره حقوقی مدائن,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مدیریت, مشاوره حقوقی مدیریت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مرادآباد, مشاوره حقوقی مرادآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مرودشت, مشاوره حقوقی مرودشت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مطهری, مشاوره حقوقی مطهری,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مفتح , مشاوره حقوقی مفتح ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مقدس اردبیلی, مشاوره حقوقی مقدس اردبیلی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مقدم, مشاوره حقوقی مقدم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت منظریه, مشاوره حقوقی منظریه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت منیریه, مشاوره حقوقی منیریه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مولوی, مشاوره حقوقی مولوی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مهرآباد, مشاوره حقوقی مهرآباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مهران, مشاوره حقوقی مهران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت میدان جهاد, مشاوره حقوقی میدان جهاد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت میدان حر, مشاوره حقوقی میدان حر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت میدان کتابی, مشاوره حقوقی میدان کتابی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت میدان ملت, مشاوره حقوقی میدان ملت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت میدان ولیعصر, مشاوره حقوقی میدان ولیعصر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مینای, مشاوره حقوقی مینای,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت مینی سیتی, مشاوره حقوقی مینی سیتی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نازی آباد, مشاوره حقوقی نازی آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نبرد, مشاوره حقوقی نبرد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نبی اکرم (ص), مشاوره حقوقی نبی اکرم (ص),وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نبی اکرم, مشاوره حقوقی نبی اکرم,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نجات اللهی, بری نجات اللهی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نصرت, مشاوره حقوقی نصرت,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نظام آباد, مشاوره حقوقی نظام آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نواب صفوی, مشاوره حقوقی نواب صفوی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نوبنیاد, مشاوره حقوقی نوبنیاد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نیاوران, مشاوره حقوقی نیاوران,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نیروی هوایی, مشاوره حقوقی نیروی هوایی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت نیکنام, مشاوره حقوقی نیکنام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت وحدت اسلامی, مشاوره حقوقی وحدت اسلامی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت وحیدیه, مشاوره حقوقی وحیدیه,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت وردآورد, مشاوره حقوقی وردآورد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت وصفنارد, مشاوره حقوقی وصفنارد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ولنجک, مشاوره حقوقی ولنجک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ولید دارو, مشاوره حقوقی تولید دارو,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ولیعصر(بین پارک وی ونیایش), مشاوره حقوقی ولیعصر(بین پارک وی ونیایش),وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ولیعصر, مشاوره حقوقی ولیعصر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ونک, مشاوره حقوقی ونک,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت ویلا شهر, مشاوره حقوقی ویلا شهر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هاشمی, مشاوره حقوقی هاشمی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هروی, مشاوره حقوقی هروی,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هفت تیر, مشاوره حقوقی هفت تیر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هفت چنار, مشاوره حقوقی هفت چنار,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هفت حوض, مشاوره حقوقی هفت حوض,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هلال احمر, مشاوره حقوقی هلال احمر,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت همت غرب, مشاوره حقوقی همت غرب,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت هنگام, مشاوره حقوقی هنگام,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت یاخچی آباد, مشاوره حقوقی یاخچی آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت یافت آباد , مشاوره حقوقی یافت آباد ,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت یوسف آباد, مشاوره حقوقی یوسف آباد,وکیل پایه یک دادگستری,
دفتر وکالت,وکیل پایه یک دادگستری,
سئوالات متدول مشاوره حقوقی تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
مشاوره حقوقی تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
مشاوره حقوقی جنوب تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
مشاوره حقوقی شمال تهران,وکیل پایه یک دادگستری,
مشتریان دفتر وکالت تهران ,وکیل پایه یک دادگستری,